Založ si blog

Nový šokujúci dokument Slzy Gazy a môj komentár

 

Pripomeňme si jeden výrok Štefana Hríba: “V pásme Gazy nevidíme genocídu, ale likvidáciu teroristov, ktorí raketami ostreľujú židovské mestá. To je povinnosť každého demokratického štátu.“ ….. takýto výrok môže vysloviť len ozajstná morálna hyena!

 

V novom zákone z dielne OKS sa tiež píše: „Kto verejne popiera, spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť holokaust, zločiny režimu založeného na fašistickej ideológii, zločiny režimu založeného na komunistickej ideológii alebo zločiny podobného hnutia, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.“

 

OKS a ich kamoši z periodika Týždeň sú verejne známi svojim popieraním sionistických a izraelských zločinov, ktoré sú páchané dennodenne na palestínskom národe. Ospravedlňujú bezbrehé zabíjanie a masakrovanie civilistov a s plnou vážnosťou hovoria o legitímnych živých teroristických cieľoch, na ktorých likvidovanie má Izrael absolútne právo. Pozrite si dokument a na vlastné oči uvidíte tie “legitímne ciele“, ktoré likviduje Izrael. Čo k tomu dodať. Chlapci z OKS sa vďaka svojej podpore a ospravedlňovaniu zločinov hnutí a štátov, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smerujú k potláčaniu základných práv a slobôd, po 1. septembri stanú prvými horúcimi adeptmi, ktorí sa môžu ocitnúť vďaka svojmu zákonu za mrežami. Môžu, no sme realisti a pravdepodobne ich popieranie zločinov nebude nikdy potrestané, tak ako svet nedokáže potrestať vyše 60 rokov sionistickú genocídu.

 

Keď považujete podporu terorizmu to, že sa staviame na stranu Palestínčanov v ich nerovnom boji, tak ukazujete, že ničomu nerozumiete.

 

Pozrime sa na to z druhej strany. Ten, kto má oblek, kravatu a riadi štát u vás terorista očividne nie je. Kto viedol donedávna izraelskú vládu ? Bol to Ariel Šaron. Už sa zabudlo, že tento človek nariadil za svojich mladíckych čias nejeden masaker arabských civilistov. Overte si to. Šarónove komandá smrti etnicky čistili arabské dediny, z ktorých sa odmietli Palestínčania dobrovoľne odsťahovať. Boli to ich dediny, ich zem! Ženy, deti, starci….to sú skalpy Šarona. Robil to tak dokonale, že si svojou horlivosťou vybojoval premiérske kreslo a pokračoval vo svojej práci ďalej. Tento krát však nie ako veliteľ milícií, ale ako hlava štátu Izrael. Bol taký šikovný, že už mu stačilo len rozdávať rozkazy. Rozkazy na vykonávanie genocídy! Vlády, ktoré prišli po Šaronovi pokračujú v nastolenom trende. Nedávna vojna v Gaze. Na jednej strane Gazania, ktorí žijú na území, ktoré nie je väčšie ako Praha. Roky blokovaná Gaza, kde sa nedostane ani humanitárna pomoc. Obklopená najväčším segregačným plotom, aký kedy ľudstvo postavilo, Berlínsky múr by sa určite červenal. Toto geto, kde držia vyše milióna ľudí v žalostných podmienkach sa stalo dejiskom otvorenej genocídy. Izrael začal bombardovať toto údajné semenište terorizmu svojím letectvom, ktoré patrí medzi najlepšie na svete. Bilancia ? Asi by sme čakali stovky mŕtvych “teroristov“. Čuduj sa svete, z vyše 1250 mŕtvych Palestínčanov bolo viac ako 800 detí, žien a starcov! Izraelská vláda sa bránila tým, že nemôžeme sa na tieto obete pozerať očami Európy, lebo prakticky každý Palestínčan je potenciálny terorista, veď dieťa dorastie, žena a starec si môžu opásať výbušniny okolo pásu a vyhodiť sa do vzduchu niekde v Izraeli…..Chce sa mi z toho všetkého zvracať…


 

Ktorému malému štátu na svete takéto niečo prejde ? Asi len Izraelu. Svet zatvára oči. Čo majú robiť Palestínčania, keď impotentné OSN nič nerobí. Zmôže sa akurát na morálne pokarhanie. To robí OSN vytrvalo pri zločinoch Izraelu už 60 rokov. Táto politika vyhnala 4 000 000 Palestínčanov zo svojej milovanej Palestíny a vyžiadala si desiatky tisíc mŕtvych na palestínskej strane. Táto beznádej plodí radikálny a legitímny odpor. Na jednej strane velebíme SNP, na strane druhej označujeme takých istých bojovníkov za slobodu v Palestíne za teroristov! Oni bojujú proti okupácii, tyranii presne ako sme to robili my! Oni taktiež stoja proti vojenskej presile, ako sme stáli my! Ich krajina je v smrtiacom kŕči. Nemajú na výber. Proti nimi stojí jedna z najmodernejších a najdokonalejších armád na svete. Čo majú okrem výbušnín, kalacha, či podomácky vyrobenej rakety Palestínčania? Bojujte s kalachom proti F-16ke, či bezpilotnému bombardéru vy…veľmi rýchlo pochopíte, prečo Palestínčania volia veľakrát tieto zúfalé formy boja. Muž, ktorému izraelské letectvo pri bombardovaní zabije celú rodinu, deti, ženu, netúži po ničom inom, ako po pomste. Izrael svojou genocídnou politikou stvoril samovražedných atentátnikov. O akej spravodlivosti hovoríme ? Prečo palestínskych bojovníkov nazývame teroristami a štátnikov Izraelu nariaďujúcich vraždenie, politikmi? Krivá morálka!

 

Veľa takýchto pokrytcov ma istotne označí za antisemitu, pre nich mám len jeden odkaz. Proti Židom som nikdy nič nemal, rešpektujem ich ako národ, ako ľudí vyznávajúcich svoje náboženstvo, svoje zvyky a som rád, že ich máme. Veľkému množstvu Židov vďačíme za veľa, za obrovský ľudský pokrok a v takýchto Židov verím dnes. Verím, že sa konečne spamätajú a viac nedopustia šialenú genocídnu sionistickú politiku. Jediné čo si želám je, aby nastal deň, kedy Židia a Palestínčania dokážu zložiť zbrane a začnú žiť v mieri.

 

Odpor proti okupantovi je legitímny odpor. Vražda tyranov nieje zločinom a preto odpor Palestínčanov je odpor legitímny, tak ako bolo legitímne SNP a náš boj proti nacistickým okupantom, preto Palestínčania bite okupanta. Všetci sme Palestínčania! Bojkotujte Izrael ! Intifada!

 

Miroslav Pomajdík

 

Celý film s českými titulkami si pozrite tu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0LgfqLc_Im0

Zločiny kapitalizmu v Latinskej Amerike : Operácia Kondor si za pomoci USA vyžiadala vyše 50-tisíc životov

28.12.2016

Na Slovensku len málo ľudí vie o masovom vraždení v Latinskej Amerike, ktoré zasiahlo množstvo štátov tohto regiónu, ktoré začalo ako operácia s krycím názvom Kondor. V pozadí operácie viac »

Kapitalizmus a jeho zločiny vo svete: Zoznámte sa s konkrétnymi príkladmi a krajinami, kde kapitalizmus zmasakroval milióny ľudí

07.11.2016

Na začiatok odcitujem výrok pána poslanca Osuského, ktorý keď predkladal zákon o zločinoch komunizmu povedal aj tieto slová: „Je pravda, že žijeme v dobe, keď sa pravda relativizuje, keď viac »

Slovenskí vysokoškoláci idú prednášať na školy o extrémizme v médiách, aj za peniaze Ministerstva zahraničných vecí USA: Nestrannosť ako vyšitá…

04.11.2016

Na Slovensku sa chystajú vysokoškoláci na turné po stredných školách, kde budú prednášať o extrémizme. Ide o deviatich študentov tretieho až piateho ročníka anglistiky a amerikanistiky viac »

Austria Politics

Ukázali novú rakúsku vládu. Sľubuje prísnejšiu migračnú politiku či rýchlejšie deportácie

16.12.2017 20:07

Premiérom sa stane Sebastian Kurz, ktorý sa vo veku 31 rokov stane najmladším premiérom v rámci členských krajín únie.

srbsko, premiér, srbský premiér, alexander vučič, aleksandar vucic,

Srbský prezident dostal list, odosielateľ sa vyhráža miliardami guliek a smrťou tretiny národa

16.12.2017 19:21

List bol odoslaný z Nemecka a obsahuje aj narážky na úspešné chorvátske ofenzívy z polovice 90-tych rokov minulého storočia.

povodne, Torysa,

Rieka Uh na východe Slovenska nebezpečne stúpa, úrady situáciu monitorujú

16.12.2017 18:55

Rieka Uh pri Lekárovciach dosiahla hranicu 8 metrov, čo je už tretí stupeň povodňovej situácie, a stále stúpa.

katalansko

Katalánska kríza podkopáva španielsku ekonomiku

16.12.2017 16:27

Španielska centrálna banka mierne znížila odhady rastu domácej ekonomiky pre najbližšie dva roky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 188860x
Priemerná čítanosť článkov: 3046x

Autor blogu

Kategórie