Založ si blog

Nový šokujúci dokument Slzy Gazy a môj komentár

 

Pripomeňme si jeden výrok Štefana Hríba: “V pásme Gazy nevidíme genocídu, ale likvidáciu teroristov, ktorí raketami ostreľujú židovské mestá. To je povinnosť každého demokratického štátu.“ ….. takýto výrok môže vysloviť len ozajstná morálna hyena!

 

V novom zákone z dielne OKS sa tiež píše: „Kto verejne popiera, spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť holokaust, zločiny režimu založeného na fašistickej ideológii, zločiny režimu založeného na komunistickej ideológii alebo zločiny podobného hnutia, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.“

 

OKS a ich kamoši z periodika Týždeň sú verejne známi svojim popieraním sionistických a izraelských zločinov, ktoré sú páchané dennodenne na palestínskom národe. Ospravedlňujú bezbrehé zabíjanie a masakrovanie civilistov a s plnou vážnosťou hovoria o legitímnych živých teroristických cieľoch, na ktorých likvidovanie má Izrael absolútne právo. Pozrite si dokument a na vlastné oči uvidíte tie “legitímne ciele“, ktoré likviduje Izrael. Čo k tomu dodať. Chlapci z OKS sa vďaka svojej podpore a ospravedlňovaniu zločinov hnutí a štátov, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smerujú k potláčaniu základných práv a slobôd, po 1. septembri stanú prvými horúcimi adeptmi, ktorí sa môžu ocitnúť vďaka svojmu zákonu za mrežami. Môžu, no sme realisti a pravdepodobne ich popieranie zločinov nebude nikdy potrestané, tak ako svet nedokáže potrestať vyše 60 rokov sionistickú genocídu.

 

Keď považujete podporu terorizmu to, že sa staviame na stranu Palestínčanov v ich nerovnom boji, tak ukazujete, že ničomu nerozumiete.

 

Pozrime sa na to z druhej strany. Ten, kto má oblek, kravatu a riadi štát u vás terorista očividne nie je. Kto viedol donedávna izraelskú vládu ? Bol to Ariel Šaron. Už sa zabudlo, že tento človek nariadil za svojich mladíckych čias nejeden masaker arabských civilistov. Overte si to. Šarónove komandá smrti etnicky čistili arabské dediny, z ktorých sa odmietli Palestínčania dobrovoľne odsťahovať. Boli to ich dediny, ich zem! Ženy, deti, starci….to sú skalpy Šarona. Robil to tak dokonale, že si svojou horlivosťou vybojoval premiérske kreslo a pokračoval vo svojej práci ďalej. Tento krát však nie ako veliteľ milícií, ale ako hlava štátu Izrael. Bol taký šikovný, že už mu stačilo len rozdávať rozkazy. Rozkazy na vykonávanie genocídy! Vlády, ktoré prišli po Šaronovi pokračujú v nastolenom trende. Nedávna vojna v Gaze. Na jednej strane Gazania, ktorí žijú na území, ktoré nie je väčšie ako Praha. Roky blokovaná Gaza, kde sa nedostane ani humanitárna pomoc. Obklopená najväčším segregačným plotom, aký kedy ľudstvo postavilo, Berlínsky múr by sa určite červenal. Toto geto, kde držia vyše milióna ľudí v žalostných podmienkach sa stalo dejiskom otvorenej genocídy. Izrael začal bombardovať toto údajné semenište terorizmu svojím letectvom, ktoré patrí medzi najlepšie na svete. Bilancia ? Asi by sme čakali stovky mŕtvych “teroristov“. Čuduj sa svete, z vyše 1250 mŕtvych Palestínčanov bolo viac ako 800 detí, žien a starcov! Izraelská vláda sa bránila tým, že nemôžeme sa na tieto obete pozerať očami Európy, lebo prakticky každý Palestínčan je potenciálny terorista, veď dieťa dorastie, žena a starec si môžu opásať výbušniny okolo pásu a vyhodiť sa do vzduchu niekde v Izraeli…..Chce sa mi z toho všetkého zvracať…


 

Ktorému malému štátu na svete takéto niečo prejde ? Asi len Izraelu. Svet zatvára oči. Čo majú robiť Palestínčania, keď impotentné OSN nič nerobí. Zmôže sa akurát na morálne pokarhanie. To robí OSN vytrvalo pri zločinoch Izraelu už 60 rokov. Táto politika vyhnala 4 000 000 Palestínčanov zo svojej milovanej Palestíny a vyžiadala si desiatky tisíc mŕtvych na palestínskej strane. Táto beznádej plodí radikálny a legitímny odpor. Na jednej strane velebíme SNP, na strane druhej označujeme takých istých bojovníkov za slobodu v Palestíne za teroristov! Oni bojujú proti okupácii, tyranii presne ako sme to robili my! Oni taktiež stoja proti vojenskej presile, ako sme stáli my! Ich krajina je v smrtiacom kŕči. Nemajú na výber. Proti nimi stojí jedna z najmodernejších a najdokonalejších armád na svete. Čo majú okrem výbušnín, kalacha, či podomácky vyrobenej rakety Palestínčania? Bojujte s kalachom proti F-16ke, či bezpilotnému bombardéru vy…veľmi rýchlo pochopíte, prečo Palestínčania volia veľakrát tieto zúfalé formy boja. Muž, ktorému izraelské letectvo pri bombardovaní zabije celú rodinu, deti, ženu, netúži po ničom inom, ako po pomste. Izrael svojou genocídnou politikou stvoril samovražedných atentátnikov. O akej spravodlivosti hovoríme ? Prečo palestínskych bojovníkov nazývame teroristami a štátnikov Izraelu nariaďujúcich vraždenie, politikmi? Krivá morálka!

 

Veľa takýchto pokrytcov ma istotne označí za antisemitu, pre nich mám len jeden odkaz. Proti Židom som nikdy nič nemal, rešpektujem ich ako národ, ako ľudí vyznávajúcich svoje náboženstvo, svoje zvyky a som rád, že ich máme. Veľkému množstvu Židov vďačíme za veľa, za obrovský ľudský pokrok a v takýchto Židov verím dnes. Verím, že sa konečne spamätajú a viac nedopustia šialenú genocídnu sionistickú politiku. Jediné čo si želám je, aby nastal deň, kedy Židia a Palestínčania dokážu zložiť zbrane a začnú žiť v mieri.

 

Odpor proti okupantovi je legitímny odpor. Vražda tyranov nieje zločinom a preto odpor Palestínčanov je odpor legitímny, tak ako bolo legitímne SNP a náš boj proti nacistickým okupantom, preto Palestínčania bite okupanta. Všetci sme Palestínčania! Bojkotujte Izrael ! Intifada!

 

Miroslav Pomajdík

 

Celý film s českými titulkami si pozrite tu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0LgfqLc_Im0

Falošné hrátky dvoch “nezmieriteľných” kapitalistických táborov, alebo ako si SMER-SD môže za to sám: Ani Smer-SD, ani SaS a spol, ale boj za pracujúcich!

10.03.2018

Ľudia si musia uvedomiť zásadnú vec a to že SMER-SD má za sebou rôzne kauzy, má rôzne pochybné prepojenia, kšefty, dosadených svojich ľudí, oligarchov v pozadí a tak isto to je aj s terajšou viac »

Vašečka ide bojovať o kreslo predsedu KDH: Pomôže mu pri vyháňaní Hlinu exorcista?

08.02.2018

Tak poslanec Vašečka nám opustil Matoviča a vstupuje do KDH. Tam chce urobiť "poriadky" s aktuálnym predsedom Hlinom, nakoľko Vašečka oznámil, že bude kandidovať na predsedu KDH, na popud niektorých viac »

Nie milióny Eur na zbrojenie, ale na vybudovanie potravinovej sebestačnosti, na diaľnice, výstavbu bytov, podporu rodín, či nemocnice !

22.01.2018

Slovensko od pádu socializmu trpí drastickou likvidáciou chovov hovädzieho dobytka, ošípaných, či kôz a oviec. Pripomeňme si, že počas socializmu sa v 80-tých rokoch na SR chovalo vyše 1,6 viac »

Myanmar President

Mjanmarský prezident Tchin Ťjo sa vzdal funkcie

21.03.2018 07:18

V súlade s mjanmarskou ústavou z roku 2008 bude už do siedmich dní známy jeho nástupca v úrade.

Uber

Autopilot v taxíku Uberu nemal šancu, chodkyňa si smrť zavinila

21.03.2018 07:00

Videozáznam smrteľnej nehody, pri ktorej autonómne riadené vozidlo zabilo chodkyňu, podľa polície ukazuje, že žena náhle vstúpila autu do cesty.

vojaci, USA, NATO, armáda

Veliteľstvo NATO pre rýchle presuny vznikne v juhonemeckom Ulme

21.03.2018 06:58

NATO podľa agentúry DPA pripravuje posilňovanie svojich štruktúr, pretože považuje politiku Ruska za agresívnu.

Austin, bomba, explózia

V texaskom Austine došlo k ďalšiemu výbuchu, zranenia utrpela jedna osoba

21.03.2018 06:25

Od 2. marca došlo v Austine a jeho okolí už k dovedna už šiestim explóziám.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 212078x
Priemerná čítanosť článkov: 3165x

Autor blogu

Kategórie