Založ si blog

Nový šokujúci dokument Slzy Gazy a môj komentár

 

Pripomeňme si jeden výrok Štefana Hríba: “V pásme Gazy nevidíme genocídu, ale likvidáciu teroristov, ktorí raketami ostreľujú židovské mestá. To je povinnosť každého demokratického štátu.“ ….. takýto výrok môže vysloviť len ozajstná morálna hyena!

 

V novom zákone z dielne OKS sa tiež píše: „Kto verejne popiera, spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť holokaust, zločiny režimu založeného na fašistickej ideológii, zločiny režimu založeného na komunistickej ideológii alebo zločiny podobného hnutia, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.“

 

OKS a ich kamoši z periodika Týždeň sú verejne známi svojim popieraním sionistických a izraelských zločinov, ktoré sú páchané dennodenne na palestínskom národe. Ospravedlňujú bezbrehé zabíjanie a masakrovanie civilistov a s plnou vážnosťou hovoria o legitímnych živých teroristických cieľoch, na ktorých likvidovanie má Izrael absolútne právo. Pozrite si dokument a na vlastné oči uvidíte tie “legitímne ciele“, ktoré likviduje Izrael. Čo k tomu dodať. Chlapci z OKS sa vďaka svojej podpore a ospravedlňovaniu zločinov hnutí a štátov, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smerujú k potláčaniu základných práv a slobôd, po 1. septembri stanú prvými horúcimi adeptmi, ktorí sa môžu ocitnúť vďaka svojmu zákonu za mrežami. Môžu, no sme realisti a pravdepodobne ich popieranie zločinov nebude nikdy potrestané, tak ako svet nedokáže potrestať vyše 60 rokov sionistickú genocídu.

 

Keď považujete podporu terorizmu to, že sa staviame na stranu Palestínčanov v ich nerovnom boji, tak ukazujete, že ničomu nerozumiete.

 

Pozrime sa na to z druhej strany. Ten, kto má oblek, kravatu a riadi štát u vás terorista očividne nie je. Kto viedol donedávna izraelskú vládu ? Bol to Ariel Šaron. Už sa zabudlo, že tento človek nariadil za svojich mladíckych čias nejeden masaker arabských civilistov. Overte si to. Šarónove komandá smrti etnicky čistili arabské dediny, z ktorých sa odmietli Palestínčania dobrovoľne odsťahovať. Boli to ich dediny, ich zem! Ženy, deti, starci….to sú skalpy Šarona. Robil to tak dokonale, že si svojou horlivosťou vybojoval premiérske kreslo a pokračoval vo svojej práci ďalej. Tento krát však nie ako veliteľ milícií, ale ako hlava štátu Izrael. Bol taký šikovný, že už mu stačilo len rozdávať rozkazy. Rozkazy na vykonávanie genocídy! Vlády, ktoré prišli po Šaronovi pokračujú v nastolenom trende. Nedávna vojna v Gaze. Na jednej strane Gazania, ktorí žijú na území, ktoré nie je väčšie ako Praha. Roky blokovaná Gaza, kde sa nedostane ani humanitárna pomoc. Obklopená najväčším segregačným plotom, aký kedy ľudstvo postavilo, Berlínsky múr by sa určite červenal. Toto geto, kde držia vyše milióna ľudí v žalostných podmienkach sa stalo dejiskom otvorenej genocídy. Izrael začal bombardovať toto údajné semenište terorizmu svojím letectvom, ktoré patrí medzi najlepšie na svete. Bilancia ? Asi by sme čakali stovky mŕtvych “teroristov“. Čuduj sa svete, z vyše 1250 mŕtvych Palestínčanov bolo viac ako 800 detí, žien a starcov! Izraelská vláda sa bránila tým, že nemôžeme sa na tieto obete pozerať očami Európy, lebo prakticky každý Palestínčan je potenciálny terorista, veď dieťa dorastie, žena a starec si môžu opásať výbušniny okolo pásu a vyhodiť sa do vzduchu niekde v Izraeli…..Chce sa mi z toho všetkého zvracať…


 

Ktorému malému štátu na svete takéto niečo prejde ? Asi len Izraelu. Svet zatvára oči. Čo majú robiť Palestínčania, keď impotentné OSN nič nerobí. Zmôže sa akurát na morálne pokarhanie. To robí OSN vytrvalo pri zločinoch Izraelu už 60 rokov. Táto politika vyhnala 4 000 000 Palestínčanov zo svojej milovanej Palestíny a vyžiadala si desiatky tisíc mŕtvych na palestínskej strane. Táto beznádej plodí radikálny a legitímny odpor. Na jednej strane velebíme SNP, na strane druhej označujeme takých istých bojovníkov za slobodu v Palestíne za teroristov! Oni bojujú proti okupácii, tyranii presne ako sme to robili my! Oni taktiež stoja proti vojenskej presile, ako sme stáli my! Ich krajina je v smrtiacom kŕči. Nemajú na výber. Proti nimi stojí jedna z najmodernejších a najdokonalejších armád na svete. Čo majú okrem výbušnín, kalacha, či podomácky vyrobenej rakety Palestínčania? Bojujte s kalachom proti F-16ke, či bezpilotnému bombardéru vy…veľmi rýchlo pochopíte, prečo Palestínčania volia veľakrát tieto zúfalé formy boja. Muž, ktorému izraelské letectvo pri bombardovaní zabije celú rodinu, deti, ženu, netúži po ničom inom, ako po pomste. Izrael svojou genocídnou politikou stvoril samovražedných atentátnikov. O akej spravodlivosti hovoríme ? Prečo palestínskych bojovníkov nazývame teroristami a štátnikov Izraelu nariaďujúcich vraždenie, politikmi? Krivá morálka!

 

Veľa takýchto pokrytcov ma istotne označí za antisemitu, pre nich mám len jeden odkaz. Proti Židom som nikdy nič nemal, rešpektujem ich ako národ, ako ľudí vyznávajúcich svoje náboženstvo, svoje zvyky a som rád, že ich máme. Veľkému množstvu Židov vďačíme za veľa, za obrovský ľudský pokrok a v takýchto Židov verím dnes. Verím, že sa konečne spamätajú a viac nedopustia šialenú genocídnu sionistickú politiku. Jediné čo si želám je, aby nastal deň, kedy Židia a Palestínčania dokážu zložiť zbrane a začnú žiť v mieri.

 

Odpor proti okupantovi je legitímny odpor. Vražda tyranov nieje zločinom a preto odpor Palestínčanov je odpor legitímny, tak ako bolo legitímne SNP a náš boj proti nacistickým okupantom, preto Palestínčania bite okupanta. Všetci sme Palestínčania! Bojkotujte Izrael ! Intifada!

 

Miroslav Pomajdík

 

Celý film s českými titulkami si pozrite tu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0LgfqLc_Im0

Nie je múr, ako múr. . . Alebo ako sú kapitalistické múry a ploty predsa „demokratickejšie“ a „slobodnejšie“, ako tie komunistické. . .

16.11.2019

Dnešná kapitalistická politická reprezentácia posledné dni vo veľkom oslavuje pád berlínskeho múra. Hovoria o tom, že komunisti stavali múry, ploty, ktoré rozdeľovali ľudí. Pri výročí pádu berlínskeho múru hovoria o tom, ako už nikdy nemôžu ploty a múry vznikať na hraniciach štátov, že múry a ploty sú symbolom komunistov, neslobody a podobne… Na začiatok si [...]

Nevytŕčaj z radu, máme pre teba metál: Čaputová a jej politická kultúra v praxi …

13.08.2019

Posledná masovo medializovaná správa o odovzdaní “prestížnej ceny“ za politickú kultúru Čaputovej ma už naozaj nenechala chladným. Hovorí sa, že politikovi na novom poste treba nechať aspoň prvých 100 dní a potom začať s prvým hodnotením jeho práce. Práve to, že Čaputová ani nestihla vyvetrať v paláci Kiskov “smrádek“ a už dostala medzinárodnú cenu za [...]

Nech vedenie U. S. Steelu okreše svoje rozprávkové platy a vývoz zisku do USA a zastaví prepúštanie 2 500 pracujúcich: Alebo ako si primátor Polaček pohrkútal s vedením fabriky…

26.07.2019

U.S. Steel Košice oznámil, že do roku 2021 prepustí okolo 2 500 zamestnancov. Vedenie podniku narieka, že problémom je lacná ocel hlavne z Číny, emisné kvóty, či pridrahé energie na Slovensku. Oficiálne stretnutie s vedením podniku absolvoval primátor Košíc Polaček, nakoľko ako povedal: „chcel mať informácie o stave fabriky som chcel mať z prvej ruky, preto som sa stretol [...]

Joe Biden

Biden u lekára. Američania majú o výsledky testov veľký záujem, Biely dom ich zverejní

28.02.2024 17:11

Zdravotný stav doteraz najstaršieho amerického prezidenta sa dostal do centra pozornosti aj po nedávnej správe osobitného vyšetrovateľa.

Štefan Štec

Štefan Štec: Od detí sa máme stále čo učiť, sú v mnohom lepšie ako my dospelí

28.02.2024 17:00

Spevák Štefan Štec v ankete ahojmama.sk 'Sedem otázok slávnym rodičom' hovorí aj o tom, čo všetko sa od svojho malého syna učí.

márnica, mŕtvola

ÚDZS hľadá lekárov na prehliadky mŕtvych tiel v Prešovskom kraji

28.02.2024 16:48

Práca je vhodná aj pre lekárov absolventov, lekárov na dôchodku, prípadne lekárky na materskej dovolenke.

fico

Fico apeluje na opozíciu, aby prestala EÚ žiadať o zobratie peňazí Slovensku

28.02.2024 15:30

Označil to za nehoráznosť. Zároveň podotkol, že oni "takéto špinavosti nerobili".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 875334x
Priemerná čítanosť článkov: 11368x

Autor blogu

Kategórie